biuro rachunkowe Chorzów

O biurze rachunkowym SALDO S.C.

Biuro rachunkowe Saldo S.C.

Tychy, ul. Przejazdowa  3

NIP: 646-26-05-120

Chorzów, ul. Truchana 49/1

Biuro Rachunkowe "SALDO"s.c. powstało w 2001 roku. Działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

"SALDO" jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań swoich Klientów, po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Ceny świadczonych usług są uzależnIone od ilości dokumentów oraz rodzaju prowadzonej działalności i podlegają negocjacji z korzyścią dla Klienta.

Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Państwa imieniu!

Terminowość, rzetelność, poufność oraz wszelka pomoc w obszarze naszej działalności jest dla nas oczywista. Profesjonalizm, a także stabilna i wykwalifikowana kadra w połączeniu z miłą i przyjazną atmosferą sprawiają, że zaufało nam i współpracuje z nami od wielu lat szerokie grono petentów.

Rozliczeń dokonujemy za pomocą komputerowych programów księgowych, co jest dodatkowym zabezpieczeniem jakości i bezpieczeństwa Państwa zleceń. Pełna komputeryzacja naszego Biura umożliwia współpracę z Klientem za pomocą internetu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jak również do korzystania z usług naszego Biura Rachunkowego.

Zapraszamy do współpracy Bogumiła Czerwińska i Marta Litewczuk